ایمن سازان پیشرو، نماینده‌ ی کمپانی کانادایی Paradox می ‌باشد. شرکت ایمن سازان پیشرو نه تنها بر آموزش دقیق افراد به منظور ارتقای سطح ایمنی و استانداردهای حفاظتی در صنایع گوناگون تأکید دارد، بلکه تاکنون موفق شده پروژه ‌های متعدد و ارزشمندی را در کشور به مرحله ‌ی اجرا درآورد. کمپانی پارادکس به طراحی، تولید و عرضه‌ ی سیستم ‌های اعلام سرقت و حفاظت اماکن می ‌پردازد و کارشناسان این کمپانی بر نوآوری و تولید محصولاتی مطابق با نیازهای روز مشتریان متمرکز هستند. در حال حاضر سیستم ‌های اعلام سرقت پارادکس در سه سری MG، EVO و SP به تولید می ‌رسند که هر سری بر حسب امکانات مختلف برای پروژه‌ هایی به‌ خصوص مناسب هستند. در این مطلب به معرفی سری پنل‌های SP SPECTRA پارادکس پرداخته می‌ شود که با دارا بودن بردهای متنوع و قیمت ‌های اقتصادی متناسب هر پروژه، توانسته سهم زیادی در بازار به‌ ویژه برای اماکن تجاری و اداری را به خود اختصاص دهد.
محصولات سری SP پارادکس دارای 4 مدل برد با امکانات و تعداد زون‌ های مختلف می ‌باشد که می ‌توان با توجه به نیازهای پروژه، هر کدام از این بردهارا انتخاب نمود. در این سری محصولات، اتصال سنسورها به کنترل پنل به صورت با سیم می ‌باشد ولی می ‌توان در صورت نیاز با استفاده از ماژول‌ هاي جانبی امکانات وایرلس را هم برای این مدل بردها فراهم آورد.
همچنین ماژول ‌های متنوع با سیم دیگری توسط خط BUS را می‌ توان به دستگاه اضافه کرد که از چهار رشته سیم تشکیل شده است؛ دو رشته به‌عنوان تغذیه و دو رشته به ‌عنوان رفت و برگشت اطلاعات.
سری محصولات SPECTRA از طریق ارتباط خط BUS می ‌تواند توسط ماژول ‌های بی‌ سیم و انواع ماژول ‌های جانبی، توسعه پیدا کند. با داشتن تکنولوژی ارتباطی امن، توسعه انعطاف‌ پذیر و کی ‌پدهای SPECTRA SPیک سیستم امنیتی ایده ‌آل برای اماکن مسکونی و تجاری که نیازمند پشتیبانی تا 32 زون حفاظتی می‌ باشند، به شمار می ‌آید.
سری SPECTRA SP با قابلیت بسیار بالای امنیتی، جهت فراهم کردن امکانات بیشتر برای کاربران، همچون امکان StayDTM، زون‌ های بیشتر روی برد (قابل ارتقا تا 32) PGMهای بیشتر روی برد (قابل ارتقا تا 16) و پشتیبانی از ماژول‌ های GSM/GPRS (سری PCS) تلفن کننده پلاگین صوتی (VDMP3) و ماژول اینترنت (IP150) به ‌راحتی قابل ارتقا می ‌باشد. قابلیت به ‌روزرسانی سیستم عامل سری SPECTRA SP، امکان به‌ روزرساني آسان و سریع را برای نصاب فراهم می ‌نماید. برای نصب و راه‌اندازی ساده، هر پنل SPECTRA را می ‌توان به وسیله منوی برنامه‌ ریزی به راحتی برنامه ‌ریزی نمود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *