نمونه کارهای ما

 • شرکت کولر ایران

  با ورود سـیسـتمهای کولر با تکنولوژی جدید به بازارهای جهان ، به منظور عرضه نمودن محصولی نو در عصری جدید ، در سال 1373 برای اولین بار در ایران کارخانه تولید کولر اتومبیل برای تأمین تقاضای داخلی و رشد اقتصادی کشور به نام شرکت تولیدی و صنعتی کولر ایران تاسـیس گردید . امروزه شرکت کولر ایران با داشتن نمایندگی سرویس و خدمات پس از فروش در سراسر ایران به عنوان معروفترین شرکت تولید کننده کولر اتومبیل در کشور شناخته شده است .

 • شرکت ماد ایران

  گروه مادیران ، مجموعه ای از سه شرکت خصوصی است. این گروه از سال 1343 فعالیت خود را در زمینه ماشین‌های اداری آغاز کرده و اکنون با تجربه‌ای مفید و مستمر، پیشرو در زمینه تولیـد و عرضـه بهترین تجهیزات اتوماسیون اداری و انـفورماتیـک در ایـران بـوده ومسـئولیت خدمات پس از فروش آنها را نیز توسط نمایندگیهای خود در کل کشور به عهده دارد.

 • شرکت آبفا

  شرکت آب و فاضلاب استان البرز درمحدوده ای به وسعت 2000 کیلومتر از دامنه جنوب غربی رشته کوههای البرز و طالقان در شمال آغاز و تا مشکین دشت واشتهارد در جنوب ، و در غرب تا نظرآبـاد امتـداد دارد . یـکی از عـلتهای مهم و اصلی تشکیل این شرکت که در تاریخ 1371 صورت گرفته است

 • شرکت آبگیر بیلقان

  مراحل اجرایی و عملیاتی در آبگیر بیلقان که در فاصله 29 کیلومتری سد کـرج واقـع شده است ، عبارت اند از : دریافت آب خام از سد کرج ، تصفیـه فیزیـکی آب در محـل ، رسـوب‌گیـری آب در مـحـل حـوضـچـه‌هـا و تـخلیــه رسـوبات حوضچه‌ها و کانال‌های ارتباطی ، تماس مسـتمر با مرکز هماهنگـی و کنتـرل آب تهران ، تزریق کلر به آب خام ، حفاظت ، مراقبت و نگهداری خطـوط انتقال آب خام از بیلقان به تهران و تحـویل آب زراعی شبکه آبیاری کرج از دیگر مراحـل اجرایی در این آبگیر است.

 • شرکت سینره

  شرکت طبیعت زنده در سال 1376 با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا جهت مراقبت و حفظ زیبایی پوست و موی مصرف گنندگان در یاسوج بنیان نهاده شد. شرکت طبیعت زنده محصولات خود را تحت نام تجاری “سینره” به کل بازار ایران عزیزمان عرضه نمود

 • شرکت خدماتی چاه های نفتی

  یکی از بزرگترین کمپانی های بیـن المللی خدمات دهنده چـاههای نـفتی با 115000 نفـر کـارمند از 140 ملیـت متفاوت در 85 کشور که بیش از 80 سال از قابلیتهای خود برای ارائه بهتـرین راه حلها برای بهبود عملکرد در این زمینه فعالیت می کند. شایان ذکر است به لحاظ اطلاعات محرمانه این سازمان از ذکر نام آن خودداری میگردد.

 • معدن سرخ دیزج

  در طول تاریخ بشری ارزش آهن بر کسی پوشیده نیست و استخراج سنگ آهن یکی از قدیمی ترین فعـالیتهـای معدنی به شمار می آید. شرکت صنعتی و معدنی جهان نمو در ایـن راستا با انگیزه ای به مقاومت آهن کار استخراج و خرد نمودن این سنگ با ارزش را جهت تامین خوراک و مواد اولیه صنایع بزرگ ذوب آهن و فولادسازی مهیا مینماید. مجتمع معدنی سنگ آهن سرخه دیزج از نظـر تقسیمات کشوری در استان زنجان و شهرستان ابهر در بخش سلطانیه در نزدیکی روستای سرخه دیزج واقـع شده که شرکت جهان نمو با تجربه از گذشتگان و دانش روز کار استخراج و بهره برداری از این معدن را بعهده دارد.

 • اداره راه و ترابری استان چهار محال و بختیاری

  اداره کل راه و ترابری استان چهار محال و بختیاری زیر نظر وزارت راه و شهرساری در مرکز استان و شهر شهرکرد احداث گردیده و از اهداف این مجموعه می توان به ، پی‌ریزی سیاست جامع و هماهنگ برای ترابری کشور ، احداث راه‌های ارتباطی کشور اعم از زمینی (راه و راه‌آهن) و راه‌های آبی ، توسعه ، تجهیز، گسترش ، نگاهداری و فراهم آوردن وسایل ترابری و ایجاد تاسیسات زیربنائی آن با توجه به مقتضیات توسعه اقتصادی ، اجتماعی و عمرانی اشاره نمود.

 • شرکت تایر کورد

  پروژه با تعداد زیادی از دوربین ها ثابت و متـحرک آنـالوگ یـکی از برترین برنـدهای دنیا تجهیـز شـده که به خـاطر وسـعت زیـاد محیـط کارخانه از مبدلهای کابل کواکسیال به فیـبر نوری جهت انتـقال تصاویـر به مرکز کنترل اصلی استفاده شده است. در مرکز کنتـرل سیـستم های کنترل دیجیتـال با آرشیـو طـولانی مدت و سیـستم مـاتریکس سوئیـچر مجهز به کی برد جهت ایجاد مـرکز کنترل فـرعی و کنـترل دوربیـنهای متحرک نصب و همچنین امکان انتقال تصویر از طریق شبکه و اینترنت نیز وجود دارد .

 • شرکت کویر تایر

  شرکت کویرتایر اولین شرکت تایر ساز ایرانی می باشد که در اواخر سال 1366 با مساحت 112 هکتار در شهرستان بیرجند تأسیس گردید ، منبع تأمین تکنولوژی تایرهای بایاس شرکت کویرتایر شرکت لاستیک پارس می باشدکه تکنولوژی شرکت پیرلی ایتالیا را منتقل نموده است و دانش فنی تایرهای رادیال نیز از شرکت ماتادور جمهوری اسلواکی که یکی از شرکتهای معتبر اروپا می باشد اخذ گردیده است. هم اکنون پروژه توسعه تایرهای رادیال استیل بلت با تکنولوژی جدید و با ظرفیت 30 هزار تن در دست تولید می باشد.

 • شرکت مادر تخصصی فرودگاه کشوری

  شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور بمنظور ایجاد و نگهداریو اداره فرودگاههای کشور وابسته به سازمان هواپیمایی کشـور درسال 1367 تاسیس گردید و به عنوان شرکت مادر تخصصی تلقی،و با شخصیت حقوقی و مالی مستقل وابسته به وزارت راه و ترابریگردیده و در حال حاضر طبـق قوانین و مقـررات شـرکتهای دولتیاداره میشود.پس از برگزاری مناقصه سیستم دوربین مدار بسته و کسب امتیاز ،شرکت ایمن سازان پیشرو موفق به نصب و راه اندازی دوربینهای ثابت و متحرک در کل محیط گردید. کلیه دوربینها به سیـستم کنترلی دیجیتال متصل و کنترل دوربینهای متحرک نیز از طریق کی برد انجام می پذیرد

 • اداره پست استان قزوین و توابع

  پس از کسب امتیاز فنی در مناقصه سیستم دوربین مداربسته موفق شدیم مراکز پست استانهای فوق الذکر را با نصب حدود 290 عدد انواع دوربین سقفی صنعتی و متحرک آنالوگ جهت پوشش داخل و خارج تجهیز نماییم. دوربینهای منصوبه در هر مرکز به صورت مجزا به سیستم کنترلی متصل و تصاویر با وضـوح بالا نمایش و ضبط می گردند و از طریـق شبکه مـوجود نظارت و کنترل تمامی مراکز در اداره پست مرکزی واقع در استان قزوین انجام می گیرد.

 • سازمان انتقال خون تهران

  سیستم نظارت تصویری منصوبه بالغ بر 50 عدد دوربین سقفی صنعتی و متحرک آنالوگ را شامل می شود که به سیستم ضبط کننده دیجیتال متصل و از طریق شبکه کنترل و برنامه ریزی و مانیتور می گردد. کلیه طبقات ساختمان جدیـد ، آسانـسورها ، محیط پیرامون و محوطه داخلی مجموعه تحت پوشش دوربیـن مداربسته قرار گرفته است.

 • بیمارستان فوق تخصصی بقیه ا… العظم (عج)

  طراحی و برنامه ریزی جهت نصب سیستم دوربین مداربسته در 10 فاز توسط شرکت ایمن سازان پیشرو در سال 1383 آغاز و پس از اجرا ، کار تجهیز سیستم در فازهای بعدی هم اکنون نیز ادامه دارد ، بالغ بر 300 عدد دوربین سقفی ، صنعتی و متحرک آنالوگ جهت پوشش کل محیط داخل و خارج بیمارستان نصب گردیده که بستر کابل کواکسیال ، برق و شبکه به متراژ تقریبی 20/000 متر جهت راه اندازی سیستم استفاده شده است.

 • بانک توسعه صادرات ایران

  شرکت ایمن سازان پیشرو ، درمناقصه ای رقبای خود را کنار گذاشت که این مناقصه برای اولین بار در صنعت سیستم های حفاطتی به صورت کاملاٌ دیجیتال برگزار گردیده و با مدل مدیریتی ( DSS (Decision Support System و به صورت تمام دیجیتال طراحی گردید. سیستم دوربین مدار بسته جهت پوشش تصویری داخل و خارج شعب با وضوح بالا و تکنولوژی به روز در نظر گرفته شد و نصب یک دوربین متحرک در داخل هر شعبه جهت پوشش کامل محیط جزو الزامات پروژه بوده است.

 • بانک صنعت و معدن

  پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بانک صنعت و معدن به موجب مصوبه مجمع عمومی بانکها ، و از ادغام بانکهای اعتبارات صنعتی – توسعه صنعتی و معدنی ایران – توسعه و سرمایه گذاری ایران و شـرکت سـرمایه گذاری بانکهای ایرانی – صندوق ضمانت صنعتی و صندوق معـادن تشکیل گردید. هدف از تاسیس این بانک به عنوان یک بانک توسعه ای ، به کارگیری قابلیت های عملیات بانکداری و سرمایه گـذاری در جهت گسترش امکانات زیر بنائی اقتصادی و تـوسعه بخش های صنعتی ، در راستای اهداف برنامه های تـوسعه اقتصادی در کل کشور می باشد.