SFP

SFP

فرستنده و گیرنده ژئوویژن

کد محصول: SFP دسته :

منطبق با سوئیچ های پی. او. ای

 

GV-POE0801

GV-POE0811

GV-POE2401

GV-POE2411

GV-POE1601

GV-POE1611

گیرنده فرستنده SFP جهت اتصال به پورت SFP سوئیچ های پی.او. ای ژئوویژن طراحی شده و مبدلی بین سوئیچ و کابل های فیبر اپتیکی است. این محصول مطابق با استانداردهای  IEEE 802.3z 1000BaseSX/LX است. گیرنده فرستنده SFP یک دستگاه قابل هات سوآپ است. شما می توانید بدون خاموش کردن سیستم ، دستگاه را اضافه یا حذف نمائید.

مشخصات کاملفرستنده و گیرنده ژئوویژنSFP
Details Option
 << Specifications>>
Network Standard GV-LC10: IEEE 802.3z 1000BaseLX/GV-LC: IEEE 802.3z 1000BaseSX
Wavelength GV-LC10: 1310/GV-LC:850
Media GV-LC10: SMF/GV-LC: MMF
Distance GV-LC10: 10 um, 10 km (32808 ft)/GV-LC: 62.5 um, 220 m (722 ft) / 50 um, 550 m (1804 ft)
(TX Power (dBm GV-LC10: -9.5 ~ -3/GV-LC: -9.5 ~ -4
(RX Sensitivity (dBm GV-LC10: Max. -20/GV-LC: Max. -18
 Connector Type LC
Operating Temperature (0 °C ~ 70 °C (32 °F ~ 158 °F

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *