DVR و NVR رکمونت

DVR و NVR رکمونت : درمطالب قبلی درمورد دستگاه های ضبط DVR و ان وی آر  توضیح داده شد واین که به کمک این ابزار می توان  تصاویرضبط شده توسط دوربین مداربسته را پس از ذخیره سازی بر روی هارد دیسک ، به شکل های مختلفی درمانیتور ها به نمایش درآورد.

DVR و NVR رکمونت

دستگاه ضبط DVR و NVR رکمونت:

دستگاه های ضبط DVR one R همانند سیستم های کامپیوتری و وسایل رومیزی هستند که تصاویرضبط شده توسط دوربین های مدار بسته درآن ها ذخیره سازی شده و پس از آن در مانیتور های مربوطه به نمایش در می آیند.
شما می توانید به جای استفاده ازاین وسایل رومیزی از   NVR و DVR رکمونت استفاده کنید. این تجهیزات به صورت کشویی وافقی دررک تعبیه شده اند وازطریق فن های تعبیه شده دربالای رک، خنک شده وبه دلیل اینکه دریک فضای بسته قرارمی گیرند ازنفوذ گردوغباربه درون آن ها جلوگیری می شود.
اگربرای ذخیره سازی از رکمونت استفاده نشود ، روش های نام برده روی میزدرمعرض خطراتی چون ضربه، ریختن مایعات وسقوط قرارمی گیرند. درحالیکه دررکمونت این مشکلات پیش نمی آید.

DVR و NVR رکمونت

ایجاد سیستم های ذخیره سازی رکمونت

به منظورتهیه سیستم های ذخیره رکمونت می توان ازچند روش استفاده کرد که دراینجا به طورمختصربه آن اشاره می کنیم. با داده پردازان پارسوا همراه باشید…

روش اول: یکی ازروش های راحت و کم هزینه برای تهیه سیستم های رکمونت استفاده از کیس های کامپیوتری رکمونت است که به همین منظور طراحی و ساخته شده اند. پس از تهیه ی این کیس بایستی کارت DVR را روی سیستم جاگذاری کرده و نرم افزار مربوطه را برای ذخیره سازی تصاویر روی سیستم نصب و استفاده کنید.
روش دوم: یکی دیگر از روش های ایجاد سیستم ذخیره سازی رکمونت تهیه یک دی وی آریا ان وی آررکمونت و استفاده از آن است.
ازآنجایی که فن های سی پی یو واقع در کیس رکمونت بایستی بعدازمدتی تعویض شوند، هنگامی که ازکیس های رکمونت استفاده می کنید تعویض قطعات داخل کیس آسان تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *